Vyhodnocujem test ...
Logo Testynavodicak.sk

Dodávateľ testov a služieb pre autoškoly

Publikoval Testynavodicak.sk |

Testy na vodicak .sk dodávateľ oficiálnych testov pre autoškoly

Testy na vodicak .sk je výrobca a dodávateľ oficiálnych autoškola testov, učebných pomôcok a komplexných služieb pre autoškoly. Máme 15 rokov skúseností, zostavujeme, vytvárame a aktualizujeme testy pre autoškoly podľa najnovšej platnej legislatívy. Naše produkty a služby dodávame pre stovky autoškôl, firemných klientov a štátnu správu.

Služba Testy na vodicak .sk Premium

Služba Testy na vodicak .sk Premium je určená pre autoškoly, výcvikové zariadenia a školiace strediská a zahŕňa tieto benefity:

  • Prístup pre autoškolu k aktualizovaným elektronickým testom pre všetky skupiny s odborným výkladom správnych odpovedí (možné využívať ako doplnok výuky na hodinách teoretickej prípravy v autoškole).
  • Online učebňu - nástroj na vytváranie a správu online kurzov umožnujúci individuálny prístup ku všetkým online elektronickým testom až pre 100 žiakov súčasne. Každý žiak sa prihlasuje pod vlastným uživateľským účtom.
  • Komplexné štatistiky úspešnosti autoškoly vrátane štatistiky úspešnosti jednotlivých online kurzov a individuálnych štatistík žiakov s podrobným prehľadom chybne zodpovedaných otázok a s odborným vysvetlením správnej odpovede.
  • Kompletné tlačené papierové autoškola testy - sada 95 testových hárkov v hodnote 98 € odoslaných bezplatne poštou na adresu autoškoly raz ročne. *
  • Bezplatnú aktualizáciu dodaných papierových autoškola testov. V prípade novelizácie legislatívy budú konkrétne aktualizované výtlačky testov obsahujúce novelizované legislatívne znenie bezplatne odoslané na adresu autoškoly kedykoľvek v priebehu roka vždy po nadobudnutí účinnosti príslušnej legislatívy.
  • Bezplatnú výmenu poškodených papierových autoškola testov. Ak sa test poškodí alebo stratí, poškodený test na požiadanie bezplatne nahradíme novým kusom.

* Podmienkou zaslania kompletnej sady tlačených testov raz ročne je objednávka služby Testynavodicak.sk Premium aspoň na pol roka alebo predošlá mesačná fakturácia služby minimálne šesť po sebe idúcich mesiacov.

Fullservis bez starostí len za 10 € mesačne

S aktivovanou službou Testynavodicak.sk Premium už viac nemusíte riešiť sústavné zháňanie aktuálnych elektronických a tlačených testov na autoškolu po každej novelizácii legislatívy, čím šetríte čas na dôležitejšie veci! O všetko sa automaticky postaráme my už od 10 EUR mesačne (pri ročnej fakturácii služby a uplatnení zľavy pre autoškolu).

Cenník služby Testynavodicak.sk Premium

Znížte si cenu predplatného až na polovicu!
K zľave za službu (odvíjajúcej sa od dĺžky predplatného obdobia) môže autoškola získať aj dodatočnú permanentnú zľavu 20% na všetky produkty a služby z našej ponuky. Zľavy sa sčítavajú! Službu Testynavodicak.sk Premium tak môžete využívať až s 50% zľavou len za 10 € mesačne (pri fakturácii služby na 1 rok). Požiadajte o permanentú 20% zľavu pre autoškolu na info@testynavodicak.sk

Predplatné
Cena
Popis
365 DNÍ
110 dní zdarma
168 € / zľava 30 %
Najvýhodnejšie predplatné. Ušetríte 30 %. Až 110 dní z predplatného obdobia máte zadarmo.
182 DNÍ
18 zdarma
108 € / zľava 10 %
Optimálne predplatné. Ušetríte 10 %. 18 dní z predplatného obdobia máte zadarmo.
30 DNÍ
1. mesiac zdarma
19,90 €
Štandardné predplatné. Bez zľavy. Službu si však môžete vyskúšať zdarma na prvých 30 dní.

Objednávka služby Testynavodicak.sk Premium

Služba Testynavodicak.sk Premium sa stáva aktívnou až po pripísaní platby na účet prevádzkovateľa (zvyčajne do 24 hodín) a môžete ju využívať počas zvoleného fakturačného obdobia, ktoré začína plynúť dňom aktivácie služby. Služba bude opätovne fakturovaná 14 dní pred uplynutím aktuálneho fakturačného obdobia (pokiaľ zákazník nepožiadal o jej zrušenie).

Zvoľte si fakturačné obdobie služby:

Fakturačné obdobie

Testynavodicak.sk Premium
Fakturačné obdobie raz
Ročne
365 dní z toho 110 dní zdarma
Za najvýhodnejšiu cenu:
168,
00
Štandardná cena: 240,00 €
UŠETRÍTE

30%

30 %

Testynavodicak.sk Premium
Fakturačné obdobie raz
Polročne
182 dní z toho 18 dní zdarma
Za zvýhodnenú cenu:
108,
00
Štandardná cena: 120,00 €
UŠETRÍTE

10%

Testynavodicak.sk Premium
Fakturačné obdobie raz
Mesačne
Predplatné na 30 dní
Prvý mesiac
Zadarmo
Ďalej len za 19,90 € / mesačne

Prvý mesiac je služba fakturovaná so zľavou 100%. Druhý a nasledujúce mesiace je služba fakturovaná za štandardnú cenu 19,90 € mesačne.

 

TESTYNAVODICAK.SK V4.4.2 BUILD 240217. - LEGISLATÍVA V230401  /  - UNKNOWN
TESTYNAVODICAK.SK EST. 2009
CELKOM TESTOV: