Vyhodnocujem test ...
TESTYNAVODICAK.SK EST. MMIX
CELKOM TESTOV:

NEAUTORIZOVANÝ PRÍSTUP

Pre zobrazenie tohto obsahu musíte mať aktivovanú službu Testynavodicak.sk Plus+ a byť prihlásený/á.

Vyžadované prihlásenie

Pre zobrazenie tohto obsahu musíte mať aktivovanú službu Testynavodicak.sk Plus+

Testynavodicak.sk Plus+ aktivujete na 14 dní zaslaním SMS v tvare:

VODICAK PLUS

na číslo

8866

Cena služby je 2,90 EUR na prvých 14 dní (7 dní predplatné + 7 dní zdarma). Po uplynutí 14 dní sa predplatné služby automaticky obnoví za cenu 2,90 EUR na ďalších 7 dní, až dokiaľ nie je zrušené. Po aktivácii služby môžete predplatné kedykoľvek zrušiť zaslaním bezplatnej SMS s textom: VODICAK PLUS STOP na číslo 8866.
V prípade, že nemôžete z akýchkoľvek príčín vykonať registráciu a platbu formou SMS, kontaktujte info@testynavodicak.sk a informujte sa o alternatívnych možnostiach aktivácie predplatného služby Testynavodicak.sk Plus+.
Uvedené ceny spätnej SMS sú vrátane DPH. Platí pre SMS odoslané z územia SR v sieťach všetkých mobilných operátorov. Cenník platný od 1.4.2023. SMS platby zabezpečuje Platbamobilom.sk.

„ Tie najlepšie veci uľahčujú život a šetria čas.“

Testynavodicak.sk Plus+ sú spoplatnené symbolickou cenou jednej kávy☕ a na rozdiel od iných online autoškola testov, ktoré sú na internete zadarmo, Testynavodicak.sk Plus+:

 • Šetria až polovicu vášho času potrebného na naučenie sa všetkých otázok!
 • Naše testy nie sú generované náhodne, všetky otázky sú zahrnuté len v 50 testoch, pričom celkový počet aj znenie otázok je rovnaké ako v náhodne generovaných policajných testoch.
 • 100% garancia zhody s aktuálne platnou legislatívou, naše testy sú pravidelne aktualizované podľa najnovšej platnej novelizácie legislatívy.
 • Jediné testy s odborným výkladom správnych odpovedí!
 • Testy upozornia na chyby, ktoré žiaci robia najčastejšie a vysvetlia všetky "chytáky".
 • Otázky sa nememorujete len mechanicky, ale problematike naozaj porozumiete a na skúškach vás žiadna otázka nezaskočí!
 • Osobná štatistika úspešnoti, možnosť vrátiť sa ku ktorejkoľvek chybne zodpovedanej otázke aj s vysvetlením.
 • Prejdete si a naučíte sa všetky otázky, s ktorými sa môžete stretnúť na záverečných skúškach na polícii v náhodne vygenerovanom teste.

Aktiváciou služby Testynavodicak.sk Plus+ získate

 • Všetky otázky len v 50 testoch

  Naše testy nie sú generované náhodne, ale všetky otázky zo všetkých desiatich okruhov tém platné od 1.4.2023 sú našim optimalizovaným algoritmom usporiadané do päťdesiatich testov tak, aby sa jednotlivé otázky v testoch opakovali čo najmenej. Testov je preto až o polovicu menej (v porovnaní s tými policajnými) pri zachovani rovnakého počtu otázok a tém. Otázky tak prejdete oveľa rýchlejšie a ušetríte viac než polovicu času na učenie!

 • Vysvetlenie správnych odpovedí

  Jediné autoškola testy s odborným výkladom správnych odpovedí. Pokiaľ sa v niektorej z otázok pomýlite, aktiváciou služby Testynavodicak.sk Plus+ vám správnu odpoveď vo vyhodnotení testu podrobne vysvetlíme. Upozorníme vás na najčastejšie chyby a všetky chytáky. Správne odpovede sa neučíte len mechanicky, ale správnym odpovediam aj dokonale porozumiete!

 • Garantovaná zhoda

  Testynavodicak.sk na rozdiel od iných testov (ktoré od svojho vzniku nájdete aj po niekoľkých rokoch v nezmenenej a neaktuálnej podobe) sú pravidelne aktualizované a porovnávane s každou jednou novelizáciou zákona o cestnej premávke (a prislúchajúcou legislatívou). Stopercentná aktuálnosť a správnosť našich testov je tak vždy garantovaná!
   

 • Osobné štatistiky úspešnosti

  Zlepšujte si osobné štatistiky. Vráťte sa k otázkam, ktoré vám robili najviac problémy. S aktivovanou službou Testynavodicak.sk Plus+ si môžete každú otázku, v ktorej ste sa pomýlili spätne zobraziť vrátane odborného výkladu správej odpovede.

TESTYNAVODICAK.SK V4.1.1 BUILD 230427. - LEGISLATÍVA V230401