Vyhodnocujem test ...
TESTYNAVODICAK.SK EST. MMIX
CELKOM TESTOV:

NEAUTORIZOVANÝ PRÍSTUP

Vyžadované prihlásenie

Pre spustenie tohto testu alebo zobrazenie tohto obsahu musíte mať aktivovanú službu testy PLUS a byť prihlásený!

Testy Plus+ aktivujete na 30 dní zaslaním SMS v tvare:

VODICAK PLUS30

na číslo

8866

Cena služby na 30 dní je 2,80 EUR. Po uplynutí 30 dní sa predplatné automaticky obnoví za cenu 2,80 EUR na ďalších 30 dní, až dokiaľ nie je zrušené. Predplatné služby zrušíte kedykoľvek zaslaním bezplatnej SMS s textom VODICAK PLUS30 STOP na číslo 8866.
V prípade, že nemôžete z akýchkoľvek príčín vykonať registráciu a platbu formou SMS, kontaktujte info@testynavodicak.sk a informujte sa o alternatívnych možnostiach aktivácie predplatného služby Testy Plus+.
Uvedené ceny spätnej SMS sú vrátane DPH. Platí pre SMS odoslané z územia SR v sieťach všetkých mobilných operátorov. Cenník platný od 1.10.2020. SMS platby zabezpečuje Platbamobilom.sk.

Prečo nie je online výuka s Autoškola testami Plus+ zadarmo?

Autoškola Testy Plus+ sú spoplatnené symbolickou sumou 9 centov na deň a na rozdiel od iných online autoškola testov, ktoré sú na internete zadarmo (a sú často kompilátom otázok z rôznych zdrojov a podľa rôznych noviel zákona), všetkých 1 620 otázok v našich autoškola testoch Plus+ zahŕňa odborný výklad správnej odpovede a sú pravidelne porovnávané s aktuálnym paragrafovým znením platnej legislatívy. 100% zhoda s aktuálne platnou legislatívou je tak garantovaná!

Aktiváciou služby Testy Plus+ získate

 • 60 novelizovaných testov na autoškolu

  Úplne nové vypracované testové otázky pre všetky skupiny vodičských oprávnení podľa aktuálne platnej novelizácie legislatívy účinnej od 2.1.2023. Nový vzhľad všetkých dopravných značiek podľa novej vyhlášky.

 • Odborný výklad správnych odpovedí

  Ak sa niekde pomýlite, správnu odpoveď vám vo vyhodnotení testu podrobne vysvetlíme. Upozorníme vás na najčastejšie chyby a všetky chytáky. Testy sa nielen mechanicky naučíte, ale správnym odpovediam aj dokonale porozumiete!

 • Osobné štatistiky úspešnosti

  Zlepšujte si osobné štatistiky, vráťte sa k otázkam, ktoré vám robili najviac problémy. Každú otázku v ktorej ste sa pomýlili si môžete spätne zobraziť vrátane výkladu správej odpovede.

 • Denný a nočný režim dopravných situácií

  Dopravné situácie v testoch sa o 20:00 prepnú do nočného režimu a o 7:00 späť do denného režimu, aby testovanie nebolo len nudným stereotypom.

 • Možnosť ohodnotiť autoškolu

  Ohodnoťe autoškolu, v ktorej absolvujete vodičský kurz a predĺžte si tak prístup k online výuke Autoškola testy Plus+ o ďalších 7 dní úplne zadarmo!

TESTYNAVODICAK.SK V3.1.4 BUILD 221228. - LEGISLATÍVA V202301