Vyhodnocujem test ...

Testynavodicak.sk Zľavy

Zľava pre autoškoly

Autoškoly si môžu uplatniť permanentnú zľavu 20 % na objednávku tlačených papierových testov a ostatných učebných pomôcok za našej ponuky. Podmienkou pre uplatnenie zľavy na tovar je umiestnenie odkazu na Testynavodicak.SK na webových stránkach autoškoly.

Postup pre uplatnenie zľavy

1. Umiestnenie odkazu Testynavodicak.sk na webových stránkach autoškoly

Umiestnite na webových stránkach vašej autoškoly odkaz na Testynavodicak.sk. Použite na to jeden z nasledujúcich HTML kódov, ktorý vložíte do zdrojového HTML kódu webovej stránky vašej autoškoly:

Pre umiestnenie tohto bannera vložte do vašej webovej stránky nasledujúci HTML kód:

alebo

Originálne testy na vodičák

Pre umiestnenie textového odkazu vložte do vašej webovej stránky nasledujúci HTML kód:

Po umiestnení odkazu Testynavodicak.sk sa bude vaša autoškola zobrazovať aj medzi vybranými autoškolami v Centralizovanom registri autoškôl.

2. Zadajte objednávku

Zadajte a odošlite objednávku na tlačené autoškola testy. Postupujte podľa inštrukcíi objednávkového formulára a po odoslaní objednávky (v poslednom kroku) počkajte na potvrzovací e-mail s platobnými informáciami k vašej objednávke.

3. Uplatnite si zľavu

Odpovedzte na e-mail s potvrdením objednávky a do textu odpovede uveďte "Uplatňujeme zľavu 20%" a pod to zadajte adresu webovej stránky kam ste umiestnili odkaz Testynavodicak.sk podľa kroku 1.

4. Počkajte na potvrdenie zľavy a novú sumu na úhradu

Hotovo. Odteraz bude mať vaša autoškola pridelenú permanentnú zľavu 20% na každú objednávku tlačených testov. Zľava bude pridelená na IČO. Pri objednávaní testov na IČO vašej autoškoly systém priradí k vašej objednávke zľavu.

Upozornenie! Systém pred pridelením zľavy vždy automaticky skontroluje v 3. kroku objednávkového formulára prítomnosť a funkčnosť odkazu Testynavodicak.sk v zdrojovom kóde webovej stránky vašej autoškoly. Pridelenie zľavy na nákup tovaru je podmienené platným a funkčným odkazom Testynavodicak.sk na webových stránkach vašej autoškoly. V prípade, že je odkaz nefunkčný alebo odstránený, o zľavu automaticky prichádzate, až dokiaľ nie je funkčnosť odkazu Testynavodicak.sk na vašej webovej stránke znovu obnovená.

TESTYNAVODICAK.SK V4.1.6 BUILD 230811. - LEGISLATÍVA V230401
TESTYNAVODICAK.SK EST. MMIX
CELKOM TESTOV: