Vyhodnocujem test ...
CELKOVÝ POČET VYHODNOTENÝCH TESTOV:

NOVÉ AUTOŠKOLA TESTY PLUS+ 2021

ČÍM SÚ AUTOŠKOLA TESTY PLUS+ INÉ?

Autoškola Testy Plus+ obsahujú novelizované znenie legislatívy platnej od 1.4.2020, vrátane novelizovaného dopravného značenia. Obsahujú odborný výklad všetkých 1 620 otázok pre všetky skupiny vodičských oprávnení.

Test vám správnu odpoveď nielen vyhodnotí ale zobrazí vám aj jej vysvetlenie. Dozviete sa tak, ktorá odpoveď je správna a hlavne prečo. Testy vám vysvetlia všetky križovatky a chytáky, nebudete sa tak učiť len mechanicky, ale obsahu porozumiete!

 

REGISTRÁCIOU ZÍSKATE

 • 60 novelizovaných testov
  Úplne nové vypracované otázky podľa aktuálne platnej legislatívy. Nový vzhľad všetkých dopravných značiek podľa novej vyhlášky.
 • Online príručka k testom
  Ak sa niekde pomýlite, správnu odpoveď vám vo vyhodnotení testu podrobne vysvetlíme. Upozorníme vás na najčastejšie chyby a všetky chytáky. Testy sa nielen mechanicky naučíte, ale správnym odpovediam aj dokonale porozumiete!
 • Denné a nočné križovatky
  Križovatky sa o 20:00 prepnú do nočného režimu a o 7:00 späť do denného režimu, aby testovanie nebolo len nudným stereotypom.
 • Osobné štatistiky úspešnosti
  Zlepšujte si osobné štatistiky, vráťte sa k otázkam, ktoré vám robili najviac problémy. Dosiahnite umiestnenie v TOP 100.
  Najlepších odmeníme.
   
   

PREČO NIE SÚ TESTY PLUS+ ZADARMO?

Autoškola Testy Plus+ sú spoplatnené symbolickou sumou 9 centov na deň a na rozdiel od iných online testov, ktoré sú na internete zadarmo (a sú často kompilátom otázok z rôznych zdrojov a podľa rôznych noviel zákona), všetkých 1 620 otázok v našich testoch Plus+ je pravidelne porovnávaných s aktuálnym paragrafovým znením platnej legislatívy. 100% zhoda s aktuálne platnou legislatívou je tak garantovaná!

12 rokov vzdelávame úspešných absolventov autoškôl

Celkovo bolo doteraz vyhodnotených: 23,3 miliónov online testov
Priemerná dosiahnutá úspešnosť v teste: 90,06 %.

Vyskúšajte teraz a už sa nebudete chcieť testovať inak! :)

Nové autoškola testy Plus+ aktivujete zaslaním registračnej SMS (odoslaním tejto registračnej SMS vyjadrujete výslovný súhlas s podmienkami používania služby):

NOVÉ TESTY PLUS+
prístup na:

30 DNÍ

POŠLI SMS S TEXTOM:

VODICAK  PLUS30

NA ČÍSLO:

8866

UŠETRÍTE 46 %

CENA REGISTRAČNEJ SMS

2,80 EUR

( 9 centov / deň )

Koncová cena služby na 30 dní. Po uplynutí 30 dní sa predplatné automaticky obnoví za cenu 2,80 EUR na ďalších 30 dní, až dokiaľ nie je zrušené. Predplatné služby môžete kedykoľvek zrušiť zaslaním bezplatnej SMS s textom VODICAK PLUS30 STOP
na cislo 8866.

NOVÉ TESTY PLUS+
prístup na:

7 DNÍ

POŠLI SMS S TEXTOM:

VODICAK  PLUS7

NA ČÍSLO:

8866


CENA REGISTRAČNEJ SMS

1,30 EUR

( 19 centov / deň )

Koncová cena služby na 7 dní. Po uplynutí 7 dní sa predplatné automaticky obnoví za cenu 1,30 EUR na ďalších 7 dní, až dokiaľ nie je zrušené. Predplatné služby môžete kedykoľvek zrušiť zaslaním bezplatnej SMS s textom VODICAK PLUS7 STOP
na cislo 8866.

Uvedené ceny spätnej SMS sú vrátane DPH. Platí pre SMS odoslané z územia SR v sieťach všetkých mobilných operátorov. Cenník platný od 1.10.2020. SMS platby zabezpečuje Platbamobilom.sk.

PODROBNÝ NÁVOD NA AKTIVÁCIU SLUŽBY

 

1

REGISTRÁCIA

NOVÉ TESTY PLUS+ NA 30 DNÍ
Odošlite registračnú SMS s textom: VODICAK  PLUS30 na číslo: 8866

NOVÉ TESTY PLUS+ NA 7 DNÍ
Odošlite registračnú SMS s textom: VODICAK  PLUS7 na číslo: 8866

Po odoslaní registračnej SMS vám príde do niekoľkých sekúnd odpoveď s potvrdením o platbe a s prístupovým heslom, ktoré použijete na prihlásenie.

V prípade neúspešnej registrácie (platby), napr. z dôvodu nedostatočnej výšky kreditu na SIM karte a pod., vám príde bezplatná SMS s informáciou, že sa platbu nepodarilo zrealizovať.

2

PRIHLÁSENIE

Pre prihlásenie sa použite číslo mobilu, z ktorého ste odoslali registračnú SMS a heslo, ktoré ste dostali v odpovedi na registračnú SMS.

Číslo telefónu a heslo zadáte do prihlasovacieho formulára vľavo hore označeného symbolom .

Číslo vášho mobilného telefónu slúži ako váš unikátny prihlasovací identifikátor.

Po prihlásení sa vyplňte svoj profil a môžte sa začat testovať.

3

PREDĹŽENIE SLUŽBY

Predplatné obdobie služby sa automaticky obnovuje 2 hodiny pred jeho vypršaním.

Napr. pri službe NOVÉ TESTY+ na 7 dní sa predplatné automaticky predĺži na siedmy deň (2 hodiny pred vypršaním predplatného) o ďalších 7 dní za cenu 1,30 EUR.

30 minút pred automatickým predĺžením služby vám príde bezplatná informačná SMS o tom, že vám bude predplatné za službu automaticky predĺžené o rovnaké obdobie a cenu.

Ak sa nepodarí predplatné za službu automaticky predĺžiť, napr. z dôvodu nedostatočnej výšky kreditu na SIM karte, alebo z dôvodu inej technickej príčiny, systém zopakuje pokus o obnovenie služby ešte 2x s odstupom niekoľkých minút. Pokiaľ aj tretí pokus o automatické predĺženie predplatného zlyhá, služba automaticky expiruje po skončení pôvodného predplatného obdobia. Službu je možné obnoviť manuálne opätovným zaslaním SMS s textom napr. VODICAK PLUS7 na číslo 8866.

4

ZRUŠENIE SLUŽBY

Automatické obnovenie predplatného za službu môžete kedykoľvek zrušiť zaslaním bezplatnej SMS s textom: VODICAK  NAZOVSLUZBY  STOP  na číslo: 8866.

Napríklad zaslaním SMS s textom: VODICAK  PLUS30  STOP na číslo: 8866

Služba bude po odoslaní deaktivačnej SMS v tvare VODICAK NAZOVSLUZBY STOP na číslo 8866 aktívna až do skončenia jej aktuálneho predplatného obdobia. Predplatné za službu nebude po jeho skončení automaticky obnovené a služba bude deaktivovaná. Naďalej sa však budete môcť prihlásiť do svojho profilu, prezerať si svoje osobné štatistiky a pod.

Službu je možné znova aktivovať aj po zrušení automatického obnovovania predplatného (resp. po expirácii služby) a to manuálne opätovným zaslaním SMS s textom napr. VODICAK PLUS30 na číslo 8866.