Vyhodnocujem test ...
TESTYNAVODICAK.SK EST. MMIX
CELKOM TESTOV:

AUTOŠKOLA TESTY PLUS+ 2023

Výhody Autoškola testov Plus+ oproti iným online autoškola testom (zadarmo)

Testynavodicak.sk Autoškola testy Plus+

 • 100% garancia zhody s platnou legislatívou.
 • Odborný výklad správnych odpovedí.
 • Originál Testynavodicak.SK je iba jeden!
  Vytvárame testy už 14 rokov.
 • Na testynavodicak.sk bolo doteraz celkovo vyhodnotených 23,7 miliónov online testov (s priemernou úspešnosťou 90,28 %).

Iné online autoškola testy (zadarmo)

 • Bez garancie zhody s platnou legislatívou.
 • Väčšinou ide o kompilát skopírovaných otázok z rôznych zdrojov (a časových období).
 • Môžu obsahovať množstvo chýb.

Aktivácia online výuky Autoškola testy Plus+ poukazom

Ak ste dostali výukový poukaz testynavodicak.sk od svojej autoškoly alebo zamestnávateľa, pokračujte tu.

Aktivácia online výuky Autoškola testy Plus+ zaslaním SMS

Nové Autoškola testy Plus+ 2023 aktivujete zaslaním registračnej SMS. Odoslaním tejto registračnej SMS vyjadrujete výslovný súhlas s podmienkami používania služby. Podrobný návod na aktiváciu a zrušenie služby.

AUTOŠKOLA TESTY PLUS+

prístup k online výuke na:

30 DNÍ

POŠLITE SMS S TEXTOM:

VODICAK PLUS30

NA ČÍSLO:

8866

CENA REGISTRAČNEJ SMS NA 30 DNÍ:

2,80 EUR

(9 centov/deň)

UŠETRÍTE

46%

46 %

Cena služby na 30 dní je 2,80 EUR. Po uplynutí 30 dní sa predplatné automaticky obnoví za cenu 2,80 EUR na ďalších 30 dní, až dokiaľ nie je zrušené. Predplatné služby zrušíte kedykoľvek zaslaním bezplatnej SMS s textom VODICAK PLUS30 STOP na číslo 8866.

AUTOŠKOLA TESTY PLUS+

prístup k online výuke na:

7 DNÍ

POŠLITE SMS S TEXTOM:

VODICAK PLUS7

NA ČÍSLO:

8866

CENA REGISTRAČNEJ SMS NA 7 DNÍ:

1,30 EUR

(19 centov/deň)

 

 

Cena služby na 7 dní je 1,30 EUR. Po uplynutí 7 dní sa predplatné automaticky obnoví za cenu 1,30 EUR na ďalších 7 dní, až dokiaľ nie je zrušené. Predplatné služby zrušíte kedykoľvek zaslaním bezplatnej SMS s textom VODICAK PLUS7 STOP na číslo 8866.

Uvedené ceny spätnej SMS sú vrátane DPH. Platí pre SMS odoslané z územia SR v sieťach všetkých mobilných operátorov. Cenník platný od 1.10.2020. SMS platby zabezpečuje Platbamobilom.sk. Logo testynavodicak.sk je registrovanou ochrannou známkou.

Prečo nie je online výuka s Autoškola testami Plus+ zadarmo?

Autoškola Testy Plus+ sú spoplatnené symbolickou sumou 9 centov na deň a na rozdiel od iných online autoškola testov, ktoré sú na internete zadarmo (a sú často kompilátom otázok z rôznych zdrojov a podľa rôznych noviel zákona), všetkých 1 620 otázok v našich autoškola testoch Plus+ zahŕňa odborný výklad správnej odpovede a sú pravidelne porovnávané s aktuálnym paragrafovým znením platnej legislatívy. 100% zhoda s aktuálne platnou legislatívou je tak garantovaná!

Aktiváciou služby Testy Plus+ získate

 • 60 novelizovaných testov na autoškolu

  Úplne nové vypracované testové otázky pre všetky skupiny vodičských oprávnení podľa aktuálne platnej novelizácie legislatívy účinnej od 2.1.2023. Nový vzhľad všetkých dopravných značiek podľa novej vyhlášky.

 • Odborný výklad správnych odpovedí

  Ak sa niekde pomýlite, správnu odpoveď vám vo vyhodnotení testu podrobne vysvetlíme. Upozorníme vás na najčastejšie chyby a všetky chytáky. Testy sa nielen mechanicky naučíte, ale správnym odpovediam aj dokonale porozumiete!

 • Osobné štatistiky úspešnosti

  Zlepšujte si osobné štatistiky, vráťte sa k otázkam, ktoré vám robili najviac problémy. Každú otázku v ktorej ste sa pomýlili si môžete spätne zobraziť vrátane výkladu správej odpovede.

 • Denný a nočný režim dopravných situácií

  Dopravné situácie v testoch sa o 20:00 prepnú do nočného režimu a o 7:00 späť do denného režimu, aby testovanie nebolo len nudným stereotypom.

 • Možnosť ohodnotiť autoškolu

  Ohodnoťe autoškolu, v ktorej absolvujete vodičský kurz a predĺžte si tak prístup k online výuke Autoškola testy Plus+ o ďalších 7 dní úplne zadarmo!

TESTYNAVODICAK.SK V3.1.4 BUILD 221228. - LEGISLATÍVA V202301